Młoda pisarka ze Szczepic Wiktoria Wawrzyniak wydała książkę. Przeczytaj streszczenie

Pisałam od zawsze. Gdy jeszcze nie umiałam pisać, rysowałam krótkie historyjki na kartkach i dyktowałam babci, w jakie sposób ma je podpisać, by stworzyć fabułę. Na studia wyprowadziłam się do Poznania i mieszkam tu już od 4 lat. W 2019 roku. skończyłam dziennikarstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie studiuję psychologię. – zdradziła naszej redakcji młoda pisarka pochodząca ze Szczepic Pani Wiktoria Wawrzyniak.

Fascynują mnie autorzy tacy jak Edward Lee, Jack Ketchum czy Stephen King. Pierwsze fragmenty „Przebudzenia” zaczęłam pisać 8 lat temu. Od tego czasu postacie i wydarzenia przeszły dużą metamorfozę i dojrzały, by przybrać swój obecny kształt. Chciałabym, by moje opowiadanie było dla czytelników źródłem rozrywki na długie, zimowe wieczory. Premiera w grudniu.– mówi Pani Wiktoria.

Nadchodząca książka, „Przebudzenie” Wiktorii Wawrzyniak, ma już swoje streszczenie, a my postanowiliśmy się nim z Wami podzielić.

Życie Janka zmienia się nieodwracalnie, gdy w wypadku ginie jego ukochana żona. Sam nie potrafi sprostać obowiązkom rodzica, przez co jego nastoletnia córka zaczyna przejawiać agresywne zachowania i trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie zapada w śpiączkę. Po tym wydarzeniu główny bohater doświadcza tajemniczych sytuacji, których nie potrafi zrozumieć. Mrok ma coraz większy wpływ na losy Janka i jego córki.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Kcynia do lektury książki młodej, zdolnej pisarki Pani Wiktorii Wawrzyniak. Cała książka będzie dostępna tylko w wydaniu internetowym już w grudniu. Wszystkie informacje można śledzić pod poniższym linkiem. https://wydawnictwointernetowe.com/przebudzenie/

Pani Wiktorii gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na książkę.

Źródło: https://www.facebook.com/WydawnictwoInternetoweSteveLiebich

red. Robert Koniec

fot. https://wydawnictwointernetowe.com/przebudzenie/