Młodzicy KS Czarni Nakło udanie zakończyli sezon piłkarski 2018/2019r

W minionym sezonie młodzi piłkarze KS Czarni Nakło przebyli bardzo trudną rundę, od spadku jesienią z II ligi wojewódzkiej do rundy wiosennej, w której walczyliśmy o utrzymanie się w III lidze. Dopiero w środę 19 czerwca 2019 roku po wygranym meczu z liderem grupy BKS Bydgoszcz 2-0 zapewniliśmy sobie pozostanie w III lidze.

Goście pewni siebie chcieli szybko strzelić bramkę, ale gra naszego zespołu, nieustępliwość i walka o każdą piłkę na całej szerokości i długości boiska pozwoliła do przerwy na utrzymanie bezbramkowego wyniku.

W II połowie meczu nasza taktyka nie uległa zmianie, ponieważ po odbiorze piłki w strefie środkowej boiska zrobiliśmy kontratak po którym, kapitalnym strzałem lewą nogą bramkę zdobył Franciszek Kunca(r.2007),gościom tylko zwycięstwo dawało awans do II ligi. Po stracie bramki goście ruszyli do zdecydowanych ataków. My wytrzymując psychicznie i fizycznie grę w upale , po kapitalnym podaniu piłki w pole karne bramkę głową zdobył Radosław Waniak(r.2006)

Miło nam również zakomunikować, że zespół młodzika zagrał w nowych strojach klubowych, bardzo efektownych z logo sponsora utrzymanych w biało-czarnych barwach.

Od 02 sierpnia 2019 roku rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu. Zapraszamy chłopców rocznik 2007 i młodszych do gry w KS Czarni Nakło. Trener UEFA:B – Piotr Dutkiewicz.