Młodzicy KS Czarni Nakło wrócili z Gniewkowa na tarczy, bez punktów

W sobotę 5 października 2019 roku młodzicy KS Czarni Nakło udali się na mecz ligowy do Gniewkowa. Z tą drużyną  od dwóch sezonów toczymy  ciekawe mecze i tym razem również tak było, dużo działo się w pierwszej i drugiej połowie. Po składnych akcjach gospodarzy przegrywamy 2-0 w pierwszej połowie. Po przerwie zmniejszyliśmy przewagę do wyniku 2-1, potem znowu gospodarze wykorzystali 100% sytuacje i wyszli na prowadzenie 3-1, my nie poddajemy się i w końcówce meczu zmniejszamy rozmiary porażki do 2-3. Bramki dla KS Czarni Nakło zdobył: Adrian Jaster (r.2010)

Niewątpliwie na końcowy wynik meczu miał wpływ brak naszego najlepszego zawodnika Franciszka Kuncy, który z powodu kontuzji nie zagra do końca sezonu.

KS Czarni Nakło młodzik wystąpili w następującym składzie: Kajetan Żmudziński, Daniel Buława, Tomasz Nelka, Denis Janowiak, Oliwier Pryba, Gracjan Kawski, Fabian Śliwiński, Jakub Ławski, Wojciech Murek, Adrian Antczak, Jakub Jendrzejewski, Adrian Jaster, Igor Cieślikiewicz, Marcel Olejarz, Aksel Kłos i trener Piotr Dutkiewicz.

Następny mecz zagramy w sobotę 12 października 2019 roku na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią o godzinie 11.00. Zapraszamy rodziców i kibiców.