Nakło nad Notecią: Ferie w Muzeum Ziemi Krajeńskiej

W te ferie zimowe, Muzeum Ziemi Krajeńskiej serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji warsztatów plastycznych z cyklu „Ferie i wakacje w muzeum”. Tytuł najbliższego cyklu zajęć brzmi „Wyprawa do kraju wiatraków i tulipanów”. Podczas warsztatów uczestnicy poznają bogatą kulturę Holandii, w tym tradycje, zwyczaje, jego historię i przyrodę. Dzieci dowiedzą się między innymi dlaczego w Holandii znajduje się tyle wiatraków, czym są poldery i dlaczego kraj ten słynie z tulipanów. Ponadto poznają najważniejszych artystów pochodzących z tego kraju.

Zajęcia odbędą się w drugim tygodniu ferii, od 19 do 23 lutego, codziennie od godziny 10:00 do 13:00. Dzieci można zapisywać telefonicznie, wystarczy zadzwonić pod numer 52 386 08 64. Na zajęcia przyjmujemy dzieci w wieku szkolnym (od 1 klasy podstawówki). Opłata za uczestnictwo w zajęciach wynosi 100,00 zł od dziecka (za pięć dni). Płatność gotówką albo kartą pierwszego dnia zajęć. W przypadku zrezygnowania z zajęć, prosimy wcześniej poinformować pracowników muzeum.

Uczestnictwo dziecka w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku dziecka i jego prac w mediach i intrenecie, muzealnym portalu Facebook, stronie internetowej muzeum, muzealnej stronie na serwisie społecznościowym Instagram, na muzealnym kanale YouTube w celach promocji muzeum oraz u partnerów muzeum.

W poniedziałek przed zajęciami opiekuni dzieci są zobowiązani poinformować kto będzie odbierał dziecko. Ponadto rodzice lub opiekunowie są zobowiązani wypełnić kartę zgłoszenia dziecka na warsztaty. Dokument można odebrać w budynku muzeum, albo wypełnić na miejscu pierwszego dnia warsztatów, można go również znaleźć jako załącznik PDF umieszczony stronie www.muzeum.naklo.pl

 

Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią