Nakło nad Notecią: Starostwo Powiatowe podjęło wyzwanie „Pompujemy dla Celinki” (wideo)

Dziękujemy Radnym Rady Miejskiej w Szubinie za nominacje!  Podjęliśmy wyzwanie „Pompujemy dla Celinki”. Akcja polega na zrobieniu 10 pompek (lub przysiadów) w celu wsparcia i zebrania pomocy finansowej na leczenie małej Celinki z Szubina.

Starosta Nakielski wraz z Radnymi Rady Powiatu oraz Pracownikami Urzędu Starostwa Powiatowego nominują do akcji „Pompujemy dla Celinki”:
– Radnych Rady Miejskiej i Pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią
– Radnych Gminy Sadki i Pracowników Urzędu Gminy Sadki
– Radnych Gminy Sicienko i Pracowników Urzędu Gminy Sicienko

Czas na realizację akcji to 48h. Zapraszamy do udziału i wspierania Celinki!
Link do zbiórki ➡️ https://www.siepomaga.pl/celinka…

Pompujemy dla Celinki!

Dziękujemy Radnym Rady Miejskiej w Szubinie za nominacje! 😊Podjęliśmy wyzwanie "Pompujemy dla Celinki".Akcja polega na zrobieniu 10 pompek (lub przysiadów) w celu wsparcia i zebrania pomocy finansowej na leczenie małej Celinki z Szubin. ❤️Starosta Nakielski wraz z Radnymi Rady Powiatu oraz Pracownikami Urzędu Starostwa Powiatowego nominują do akcji "Pompujemy dla Celinki": 🔸Radnych Rady Miejskiej i Pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią Gmina Nakło nad Notecią🔸Radnych Gminy Sadki i Pracowników Urzędu Gminy Sadki Gmina Sadki🔸Radnych Gminy Sicienko i Pracowników Urzędu Gminy Sicienko Urząd Gminy w SicienkuCzas na realizację akcji to 48h. Zapraszamy do udziału i wspierania Celinki! 😊Link do zbiórki ➡️ https://www.siepomaga.pl/celinka?fbclid=IwAR2p_dm2CUMXOMzjGywpZlQlHJZC_KI0DxE3KT_szDmSdLzE5OMJTRM9_Zo

Opublikowany przez Starostwo Powiatowe Nakło Piątek, 12 czerwca 2020

Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią