Nakło nad Notecią: Żujka Munchee nareszcie w Polsce

Nareszcie nasze pociechy będą mogły cieszyć się korzyściami wynikającymi z żucia, będącego podstawą dla rozwoju kości twarzy i jamy ustnej, niezbędnych dla naszego prawidłowego oddychania i ogólnego rozwoju, tak potrzebnych dla uniknięcia całego wachlarza chorób na tle zarówno fizycznym jak i mentalnym.

W dniu wczorajszym zaszczyciła Nakło z wizytą pani Mary Bourke, z Australii, propagatorka Ruchu Munchee, a zarazem producent Myo Munchee, cudownego małego urządzenia, w formie poręcznej żujki, stymulującego nasze funkcje jamy ustnej; Opowiedziała nam fascynującą historię początków żujki Munchee, stworzonej i dopracowanej przez jej ojca, wspaniale też podsumowała całą gamę korzyści , jakie żucie żujki Munchee może przynieść zarówno dzieciom, od wieku niemowlęcego po starsze dzieci i młodzież, aż po osoby dorosłe.

Zaskakującym było usłyszeć, że żucie żujki Munchee przez zaledwie kilka do kilkunastu minut dziennie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjentów, może przynieść tak wiele niespodziewanych korzyści, jak :
* usunąć problemy ze ślinieniem się u niemowląt
*pomóc oduczyć się dewastującego dla naszego zdrowia oddychania przez usta
*aktywnie wspierać w utrzymaniu higieny jamy ustnej i czystych zębów zwłaszcza u dzieci mających problem z prawidłowym i regularnym szczotkowaniem zębów
*pomóc w prostowaniu krzywych zębów
*bezboleśnie rozwiązać problem z odstawieniem smoczka u dzieci
*zapobiegać infekcjom usznym, zwłaszcza u dzieci
*pomóc w rozluźnieniu mięśni twarzoczaszki i pozbycia się problemu z zaciskaniem szczęki i zgrzytaniem zębami

Więcej informacji i profesjonalnej pomocy w poruszonych kwestiach możemy w naszej okolicy oczekiwać w gabinecie pani Małgorzaty Karczewskiej (Stomed, Nakło, ul. Pocztowa 17 w Nakle nad Notecią; tel. 52 385 38 41), która w duecie z Elżbietą Krasicką, postanowiła aktywnie przyłączyć się do Ruchu Munchee (www.myomunchee.com) i podjąć się dystrybucji super-żujki w Polsce.

 

tekst: nadesłany

zdjęcia: Dariusz Wojciechowski