Nakło piąty raz tańczyło na lodzie

Nakielską tradycją stały się tańce na lodzie w Tłusty Czwartek. Jubileuszowa 5. edycja wydarzenia przyciągnęła na lodowisko Naquarius prawdziwe tłumy.

Impreza rozpoczęła się od pokazu jazdy figurowej na lodzie w wykonaniu podopiecznych bydgoskiego Klubu Sportowego Ice’n’roll – Alicji Kosińskiej, Julii Bąk i Weroniki Ryłko. Następnie efektowny light show zaprezentowała ekipa Wszystko Jasne. Przez kolejne ponad 2 godziny zabawy tempo łyżwiarzom nadawała .mpTRÓJCA – Artur, Marcin i Szymon, którzy wspierani przez Nakielski Ośrodek Kultury i Nakielski Sport Sp. z o.o. od samego początku istnienia NTNL realizują pomysł Marty Kamińskiej z bloga kopniakmotywacji.pl.

Wydarzeniu towarzyszyła zbiórka na rehabilitację nakielanina Jakuba Wiśniewskiego. Udało się zebrać kwotę 1446,57 PLN.

Na łyżwiarzy czekały pączki z Cukiernii La Petite oraz ciepła herbata z Granda Bistro & Restaurant. Nowością była możliwość zakupu tajskich lodów.

Kilka słów od .mpTRÓJCY: Dziękujemy wszystkim pozostałym organizatorom, którzy 5. raz okazali nam zaufanie. Ogromne podziękowania należą się partnerom wydarzenia – ekipie Wszystko Jasne za ŚWIET(L)NE SHOW, Cukierni La Petite za (jak zawsze) przepyszne pączki oraz Grandzie Bistro & Restaurant za dodatkowe rozgrzewanie. Chcielibyśmy również podziękować Alicji, Julii i Weronice z Ice’n’roll za uświetnienie naszego wydarzenia chwilą uniesienia. Na koniec – wielkie dzięki Wam wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzieliście na nasze zaproszenie przybywając na lodowisko Naquarius. Cieszymy się, że chcieliście bawić się w ten wieczór z nami, a zarazem pomóc Jakubowi. Nie zapominajcie o nim – cały czas można przekazywać na jego rehabilitację 1% (szersze info m.in. na naszym fb). Nie macie pojęcia ile frajdy daje nam możliwość organizowania czegoś, co daje radochę Wam, a zarazem może komuś pomóc. DZIĘKUJEMY! Mamy nadzieję, że widzimy się za rok!

tekst: .mpTRÓJCA

zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).