Pierwszy po wakacyjnej przerwie numer gazetki Sami o Sobie z Dębowa

Po raz kolejny oddaliśmy do dyspozycji zainteresowanych kolorową gazetkę, pt. Sami o Sobie z Dębowa”. Pismo zostało zredagowane i wydrukowane w Centrum Kształcenia w Dębowie a otrzymało je 27 odbiorców. W gazetce znalazło się podsumowanie zajęć dla dzieci, które odbyły się dzięki ich współrealizacji przez Centrum Kształcenia i Filialną Szkołę Podstawową w Dębowie a także przy współpracy z Stowarzyszeniem „Michał” z Dębowa.

W kąciku „Czy wiesz , że…?” znalazł się obszerny materiał o kolejnych ulubionych czworonogach ludzi.

Skoro w poprzednim numerze gazetki znalazły się informacje, zdjęcia i łamigłówki o kotach, tak tym razem czytelnicy będą mogli poczytać o psach, zapoznać się z ciekawostkami oraz jeszcze lepiej przyjrzeć się tym wiernym towarzyszom ludzi.

W gazetce znalazły się wesołe zadania matematyczne i logiczne, krzyżówki, labirynty oraz kolorowanki.

W nowym „S o S” znalazło się również miejsce na zagadki, dowcipy, humorystyczny wierszyk a także zabawę w cienie. Większość łamigłówek i innych propozycji powiązanych jest tematycznie z kącikiem „Czy wiesz, że…?”, czyli z psami.

Przygotowaliśmy niespodzianki dla czytelników, którzy rozwiązali wszystkie zagadki oraz łamigłówki z poprzedniego numeru „S o S” a także pięknie pokolorowali kolorowanki. Jest to: Zuzia M., Hania K., Natalka i Marysia P., Julka G., Bartek Ż.

Mamy nadzieję, że dzieci już nabrały ochoty do nauki i zabawy w szkole i że nowy numer pisma „Sami o Sobie z Dębowa” je ucieszy.

materiał: Kamila Wełniak-Bohdanowicz