Policjanci z Nakła podjęli wyzwanie na rzecz malutkiej Celinki

Po kolegach z szubińskiego komisariatu symboliczne pompki na rzecz 5-miesięcznej Celinki z Szubina robili wczoraj policjanci z Nakła. Pieniądze zebrane podczas akcji zostaną przekazane na leczenie dziewczynki.

Wyzwanie do #GaszynChallenge rzucili policjantom z nakielskiej komendy powiatowej strażacy z OSP Nakło. Akcja ma na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni – SMA.
Policjanci z Nakła nie pozostali obojętni na rzucone im wyzwanie i wczoraj (15.06.20) przyłączyli się do #GaszynChallenge. Symboliczne pompki na placu apelowym robili mundurowi zarówno służby prewencyjnej jak i kryminalnej. Zebrane od nich pieniądze zostaną przekazane na konto 5-miesiecznej Celinki z Szubina. Swoją cegiełkę dołożyli także pracownicy cywili jednostki i ci, którzy wykonując obowiązki służbowe nie mieli okazji przyłączyć się do wspólnego „pompowania”.
Nakielscy mundurowi nie zapomnieli też o dalszych nominacjach. Do akcji na rzecz pomocy Celince nominowali: Straż Miejską w Nakle, pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nakle, policjantów z OPP Bydgoszcz oraz funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Żninie.
Malutkiej Celince i jej Rodzicom policjanci życzą wytrwałości w dążeniu do zamierzonego celu i zebrania kwoty potrzebnej na leczenie dziewczynki ciesząc się jednocześnie, że mogli dołożyć do tego przysłowiową złotówkę.

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią