Policjanci żegnali się z mundurem

Komendanci nakielskiej komendy uroczyście pożegnali trzech policjantów, którzy po wielu latach pracy w mundurze odchodzą na zasłużoną emeryturę. Spotkanie było okazją do podziękowania za ich dotychczasowe zaangażowanie i wiedzę przekazaną młodszym kolegom.

W nakielskiej komendzie odbyło się pożegnanie odchodzących na emeryturę policjantów. Ze służbą pożegnali się asp. szt. Sławomir Danielewicz – technik kryminalistyki, asp. szt. Robert Sadowski-zastępca dyżurnego nakielskiej jednostki, a wcześniej wieloletni dzielnicowy w Kcyni oraz asp. szt. Dobromir Dutkiewicz, dyżurny z Szubina, wcześniej przez wiele lat pełniący służbę w referacie ruchu drogowego.

Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Krzysztof Zawołański oraz Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego kom. Zbigniew Sperkowski wręczyli funkcjonariuszom podziękowania za wieloletnią służbę. Przełożeni podziękowali za lata rzetelnej pracy oraz wyrazili nadzieję, że będą im towarzyszyć miłe wspomnienia połączone z satysfakcją płynącą z dotychczasowej kariery w szeregach Policji. Komendanci podziękowali też policjantom za wiedzę i doświadczenie, z których mieli okazję czerpać młodsi służbą koledzy.

Naszym kolegom życzymy powodzenia na zasłużonej emeryturze.

podkom. Justyna Andrzejewska – Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią