Quiz dla najmłodszych o Dolinie Noteci

Drodzy Rodzice, drodzy Dziadkowie, Partnerstwo dla Krajny i Pałuk wraz z członkami sieci Ekomuzeum Doliny Noteci przygotowało Quiz dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat z powiatu nakielskiego: „Dolina Noteci – moje miejsce na ziemi”. Przekażcie informację swoim pociechom! Na laureatów czekają nagrody.

Quiz składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru. Każde pytanie wymaga udzielenia odpowiedzi. Tematyka Quizu krąży wokół dziedzictwa przyrodniczego, kulturowego i historycznego obszaru Doliny Noteci.

Nagrodami w Quizie są:

– pudełko śniadaniowe (lunchbox) z nadrukiem – 50 szt.

– worek (plecak) z linkami z nadrukiem – 50 szt.

– kubek 220 ml z nadrukiem – 20 szt.

Aby otrzymać nagrodę, należy poprawnie odpowiedzieć na minimum 8 pytań. Nagrody przyznawane będą każdemu Uczestnikowi, spełniającemu minimalny próg poprawnych odpowiedzi, aż do wyczerpania puli nagród.

Każdy Uczestnik Quizu może wziąć udział w zabawie tylko raz. Na prawidłowo rozwiązany Quiz (on-line) czekamy do 6. czerwca br.

Warunkiem udziału w Quizie jest akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dziecka przez rodzica/opiekuna prawnego.

Link do Quizu oraz jego Regulamin dostępne są na stronie: www.krajna-paluki.cna.org.pl (artykuł: Quiz dla najmłodszych o Dolinie Noteci).

Życzymy powodzenia!

Monika Żydek – Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”