Rajdowe emocje w TVN Turbo

Rajdowe emocje najlepiej smakują na żywo, ale jeśli barbórkowy wieczór postanowicie spędzić w domu, sobotnia gorączka dotrze do Was dzięki relacji TVN Turbo.
Kryterium Asów na Karowej to tradycyjne zwieńczenie rywalizacji w grudniowym, rajdowym klasyku. O statuetkę Pani Karowej powalczą najlepsze załogi w najszybszych samochodach, gwarantujące najwyższy poziom emocji i adrenaliny. To wszystko będziecie mogli zobaczyć na ekranach telewizorów, w relacji NA ŻYWO na kanale TVN Turbo.
O najwyższą jakość przekazu i komentarza zadba zespół składający się z blisko 150 osób. Do realizacji sygnału zostanie użytych ponad 20 kamer, w tym rejestrujące obraz z drona oraz z wnętrza rajdowych maszyn. Obraz dopełnią dane telemetryczne pokazujące między innymi prędkość oraz przeciążenia, jakim podlegają kierowcy i piloci wspinający się po krętej kostce na ulicy Karowej.
BKF071219B_0197.jpg
Studio oraz rozmowy z gośćmi poprowadzi Adam Kornacki, w strefie serwisowej wywiady będzie przeprowadzał Grzegorz Duda, a o pierwsze reakcje na mecie zapyta Krystian Plato. Swoje stanowisko na starcie odcinka specjalnego będzie miał Patryk Mikiciuk, który sprawdzi, jak wyglądają ostatnie sekundy przed wciśnięciem pedału gazu.
BKF071219B_0196.jpg
Prawdziwi fani rajdów samochodowych będą mieli okazję przyjrzeć się także rywalizacji w Barbórce Legend. Tę część Kryterium Karowa skomentuje Krystian Plato, a bezpośredni przekaz będzie można śledzić na kanale YouTube oraz Facebooku TVN Turbo już od godziny 17:15.
Relacja z Karowej NA ŻYWO, na antenie TVN Turbo, rozpocznie się 4 grudnia, o godzinie 18:15.
Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery