Seniorzy Czarnych Nakło przygotowują się do sezonu. Wygrali dwa mecze sparingowe

Zbliża się nieubłaganie nowy sezon piłkarski sezonu 2022/2023 w grupie B na szczeblu KPOZPN. Rozgrywki rozpoczną się w dniu 20 sierpnia 2022 roku. Zespół Czarnych Nakło tak jak w ubiegłym roku znalazł się grupie III razem z pozostałymi jedenastoma zespołami. W tej grupie oprócz Czarnych Nakło zagrają: Budowlani KS II Bydgoszcz. Dąb Potulice, Zieloni Zalesie, GLZS Sadki, Szubinianka II SISU Szubin/Kołaczkowo, Hutnik Tur, Iskra Zamość/Rynarzewo, Orzeł Kcynia, MUKS CWZS Bydgoszcz, Orzeł Przyłęki, Piaski Bydgoszcz.

Drużyna Czarnych Nakło dotychczas rozegrała dwa mecze kontrolne z Iskrą Zamość/Rynarzewo i Unią Solec Kujawski na boisku w Potulicach.

Czarni Nakło – Unia Solec Kujawski  5:4

Bramki dla Czarnych zdobyli: Dawid Klawon-2, Daniel Kulczyk, Damian Błażejczyk i Fabian Górecki,

Czarni Nakło – Iskra Zamość/Rynarzewo  7:3

Bramki dla Czarnych zdobyli: Filip Kuczkowski – 2, Daniel Pacyna – 2, Filip Grzebel, Marcin Koltermann po 1. Siódma bramka była samobójczą.

Dzisiaj, 30 lipca 2022 roku piłkarze Czarnych udają się na mecz do Kołudy Wielkiej. Mecz rozpoczyna się o godz. 15:30.

tekst: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).