Śmiertelny wypadek na krajowej 10 w Minikowie

Dzisiaj. 25 lutego 2020 roku około godz. 10:15 na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Minikowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki seat leon w nieustalonych na te chwilę okolicznościach zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto zostało doszczętnie zniszczone. 26-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego, który prowadził seata na skutek doznanych obrażeń zmarł.

W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, zastęp OSP Nakło, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policjanci z Komendy powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.

Przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku ustalane będą w prowadzonym postępowaniu pod nadzorem prokuratora.

tekst i zdjęcia: Zbigniew Kubisz

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).