Szubin: Zderzenie trzech aut osobowych w Szkocji. Dwie osoby w szpitalu w tym dziecko (zdjęcia)

522

Droga Krajowa nr 5 na wysokości miejscowości Szkocja, gmina Szubin jest całkowicie zablokowana po zderzeniu trzech samochodów osobowych. Na miejscu służby ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 26 kwietnia 2021 roku przed godz. 16.00. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący audi, jadąc w kierunku Szubina zjechał ze swojego pasa, obtarł nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazd marki bmw, następnie czoło zderzył się ze skodą.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, OSP Rynarzewo oraz patrol policji RD. Wezwano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Do szpitala została przetransportowana kobieta i 6-letnie dziecko.

Na czas działania służb droga krajowa jest całkowicie zablokowana. Tworzą się korki w obydwu kierunkach. Więcej szczegółów podamy później.

materiał: Maciej Rejment

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).