Szubińscy policjanci poszukują złodzieja gotówki

Policjanci z komisariatu w Szubinie zwracają się z prośbą o pomoc, w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają sprawcę kradzieży gotówki z bankomatu, bądź posiadają o nim jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Funkcjonariusze z szubińskiego komisariatu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia, do jakiego doszło w dniu 09 grudnia 2023 r., o godzinie 08:37, w Szubinie przy ul. Plac Wolności 2.

Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy, dokonał przywłaszczenia gotówki pozostawionej w bankomacie przez pokrzywdzoną kobietę, a  następnie dokonał wypłaty środków własnych.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Szubinie.

Informacje można przekazać również telefonicznie, pod numerami telefonów 47 75 24 242 lub 47 75 24 200, powołując się na znak sprawy RSOW-37/24.

Gwarantujemy anonimowość.

 

 

st. post. Wiesława Ambrozik p.o. oficera prasowego KPP Nakło