W karnawałowym nastroju… Ach, co to był za bal!

Tradycją stało się organizowanie corocznych bali przebierańców dla milusińskich z Przedszkola Donald w Nakle nad Notecią. W tym roku bal karnawałowy  dla najstarszych grup odbył się we wtorek 14.01.2020 w sali „Polamu”. Maluchy tego dnia bawiły się na balu w przedszkolu razem z ulubionymi bohaterami bajki „Kraina lodu”- Elzą i bałwanem Olafem. Dodatkową atrakcją było puszczanie baniek przez animatorów z grupy „Nie pękaj”.

Aby tradycji stało się za dość,  przedszkolaki przybyły na bale  w pięknych bajkowych strojach. Nie zabrakło księżniczek, królewiczów, wróżek, Batmanów, Spidermanów oraz innych zaczarowanych postaci.

Bal dla starszych przedszkolaków prowadził zespół „Muzolaki” pod hasłem „Muzyczny pociąg dookoła świata”. Wszyscy uczestnicy odbyli podróż do świata pasków, falban i kropek. Od samego początku wśród uczestników zabawy panowała miła i wesoła atmosfera. Poza tańcami dzieci uczestniczyły w licznych zabawach i konkursach, prezentowały swoje wspaniałe stroje. Jak na prawdziwy bal przystało na imprezowiczów czekały napoje oraz słodki poczęstunek.

Czas płynął szybko, a śmiechom i tańcom nie było końca. Trudno było zakończyć tak wspaniałą zabawę i pogodzić się z myślą, że kolejna odbędzie się dopiero za rok.

O  wszystkie niespodzianki i atrakcje w tym dniu zadbała pani dyrektor Lewandowska razem z całym gronem pedagogicznym.

Katarzyna Geppert