Więcbork: Wernisaż wystawy „Fotograficzne impresje Henryka Bachusza”

Piątkowy wieczór, 18 sierpnia 2023 roku był momentem, w którym mogliśmy podziwiać zamiłowanie do fotografowania i niezwykłą pasję jednego z mieszkańców Więcborka. Wystawa Fotograficzne impresje Henryka Bachusza przeniosła wszystkich przybyłych na to wydarzenie w niesamowite zakątki naszego regionu, których piękno uchwycił i zatrzymał na dłużej piątkowy Gość Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Więcborku. Atmosfera wernisażu była bardzo radosna, można powiedzieć, że wręcz rodzinna, ponieważ wielu z nas zna Pana Henryka na co dzień – choć dla wielu z nas jego artystyczne fotografie były odkryciem talentu przed szerszą publicznością. Pan Henryk wspomina: Najbardziej lubię fotografować przyrodę, otaczający nas świat. Kocham ulotne chwile zatrzymywać w kadrze. Piątkowe wydarzenie zapoczątkowało cykl spotkań Utalentowani i nieznani obok nas, na które Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Więcborku będzie zapraszała osoby zakochane w swojej pasji i mieszkające wśród nas.

Dziękujemy Panu Henrykowi za to, że wkłada w swoją pasję całego siebie, a przez to otwiera ludzi wokół na umiłowanie życia, świata oraz sztuki.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na wernisaż! Przepiękne fotografie Pana Henryka, jak i jego radość połączona ze wzruszeniem są dowodem na to, że warto było odwiedzić więcborską Bibliotekę w ten piątkowy wieczór

Zapraszamy do zwiedzania wystawy w godzinach otwarcia Oddziału dla Dzieci (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00 oraz 15.00-17.00)

źródło: UM Więcbork