Więcej szczegółów wypadku pod Gorzeniem. Sześć osób trafiło do szpitala (zdjęcia)

Jak już informowaliśmy, dzisiaj 6 kwietnia 2020 roku około godz. 16:10 na drodze powiatowej nr 1926C w miejscowości Gorzeń doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, kierująca pojazdem marki Renault Megane, na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z volkswagenem LT. 19-letnia kierująca renault i 27-letni pasażer z poważnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali. Na hospitalizację przewieziony został także 46-letni kierowca volkswagena i trzech pasażerów tego auta. Jak już pisaliśmy w działaniach ratowniczych uczestniczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle nad Notecią i Bydgoszczy, OSP Potulice, OSP Łochowo, trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.

Okoliczności tego wypadku są wyjaśniane. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci nakielskiego wydziału kryminalnego nadzorowani przez prokuratora.

tekst i zdjęcia: Zbigniew Kubisz

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).