Wkręć się w nowy sezon z akcją „Pimp my bike”wCH RONDO

Ostatni weekend kwietnia w Centrum Handlowym RONDO odbędzie się nie tylko pod znakiem niedzieli handlowej, ale przede wszystkim rowerów. Już w dniach 27-28 kwietnia w godzinach 11.00-19.00 na miłośników jednośladów czeka wiele atrakcji. Podczas wydarzenia „Pimp my bike” będzie można skorzystać z mobilnego serwisu rowerowego, oznakować swój rower (tylko w godz. 12.00-17.00) czy zabrać swoje dzieci do kreatywnej strefy dla najmłodszych.

„Pimp my bike” to kontynuacja cyklicznej akcji skierowanej do wszystkich rowerzystów, zarówno tych małych, jak i dużych.Rok wcześniej wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów CH RONDO. Jak będzie tym razem? Wiemy, że zaplanowane atrakcje ponownie przyciągną do centrum wielu miłośników jazdy na rowerze.

Podkręć styl i sprawność techniczną swojego roweru

Przyjdź do mobilnego warsztatu rowerowego, zlokalizowanego w okolicy Martes Sport i Gudi Home. Specjaliści nie tylko dokonają przeglądu technicznego Twojego roweru – od łańcuchów po klocki hamulcowe – ale również pomogą upiększyć jego wygląd, abyś mógł jeździć z jeszcze większą przyjemnością. Eksperci podzielą się także swoimi poradami dotyczącymi utrzymania roweru w dobrej kondycji.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – znakowanie rowerów

W godzinach 12.00-17.00 spotkaj się z dzielnicowymi z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie, aby oznakować swój rower. To dodatkowa ochrona przed kradzieżą, która może zagwarantować Ci spokojny sezon na dwóch kółkach. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dowód zakupu roweru oraz dokument tożsamości. Bezpieczeństwo na drogach zaczyna się od odpowiedzialności!

Zdrowie i zabawa – wykręć swój sok

Niech siła Twoich nóg posłuży do czegoś więcej niż tylko pedałowanie! Przyjdź z rodziną i wykręćcie „własnonożnie” zdrowe soki na specjalnie przystosowanych rowerach stacjonarnych. To świetna zabawa i doskonały sposób na zachęcenie najmłodszych do zdrowych nawyków.

Rozkręć rowerową pasję wśród najmłodszych

Zapraszamy dzieci do specjalnie przygotowanej strefy zabaw, gdzie będą mogły wyrazić swoją kreatywność na tabletach plastycznych, z długopisami 3D czy tradycyjnymi kolorowankami, a także próbując swoich sił w string art.

Stań się częścią Rowerowej Stolicy Polski

Jako dumni partnerzy akcji Rowerowa Stolica Polski w Metropolii Bydgoszcz, szykujemy specjalną odznakę dla miłośników jednośladów w aplikacji Aktywne Miasta. Odznaka będzie dostępna tylko podczas naszej akcji – w dniach 27-28 kwietnia. Aby zdobyć odznakę, wystarczy ściągnąć aplikację Aktywne Miasta i przejechać na rowerze 15 km w czasie naszego dwudniowego wydarzenia. Zdobądź odznakę Ronda, a nasze hostessy obdarują Cię niespodziankami!

Udział w wydarzeniu „Pimp my bike” w CH RONDO jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się na poziomie 1,w okolicy Martes Sport i Gudi Home w godz. 11.00-19.00 oraz na poziomie 0, w okolicy KFC i Inmediow godzinach 12.00 do 17.00 (tylko znakowanie rowerów).

Wsiądź na rower i dołącz do nas w CH RONDO, aby rozpocząć bezpieczną wiosnę z nową energią. Akcja „Pimp my bike” to więcej niż serwis rowerowy – to festiwal pełen atrakcji, który inspiruje do aktywności i świętowania pasji do rowerów.

Promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia pod hasłem #rondosportemstoijest kluczowym elementem strategii CH RONDO. Organizacja akcji sportowych, takich jak „Pimp my bike”, jest wpisana w DNA naszego centrum i stanowi ważną część misji wspierania lokalnej społeczności. Dążymy do tego, aby CH RONDO było miejscem, gdzie każdy może znaleźć inspirację do aktywnego spędzania czasu, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom budujemy silniejszą, zdrowszą i bardziej zintegrowaną społeczność.

 

 

Monika Paduch – Orchidea PR