WOŚP zagrała w nakielskim Staszicu

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy porusza serca milionów Polaków i można powiedzieć, że to już niemal polska tradycja, która na stałe wpisała się w nasze życie społeczno kulturowe. Jak co roku i tym razem młodzież Zespołu Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią czynnie wspierała to wielkie dzieło, które w naszej szkole zostało zorganizowane 10 stycznia 2020 roku przez Samorząd Uczniowski.

Swoje „granie” rozpoczęliśmy od sprzedaży słodkich wypieków przygotowanych przez uczniów naszej szkoły oraz przysmaków ufundowanych przez p. Szymona Karolczaka.
Następnie w hali sportowej odbyły liczne licytacje oraz mecz charytatywny w piłkę siatkową Uczniowie – Nauczyciele. Cała impreza została poprowadzona przez Radę Samorządu Uczniowskiego.

Pieniądze zebrane tego dnia w kwocie 2 011,00 PLN zostaną przekazane do Nakielskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w organizacji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy składamy serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności mając nadzieję, że w przyszłym roku ponownie połączy Nas idea realizacji tak szczytnego celu.

autor: Karol Lizak