Zakończył się pierwszy z cyklu Turniej Tenisa Ziemnego Grand Prix o Puchar Starosty Nakielskiego

Dzisiaj, 12 czerwca 2022 roku zakończył się pierwszy z cyklu Turniej Tenisa Ziemnego Grand Prix o Puchar Starosty Nakielskiego, który rozpoczął się w piątek 10 czerwca br. W dniu wczorajszym rozegrano mecze półfinałowe, w których zagrali:

Michałkiewicz – Szmalc  0:2 (4:6, 3:6)

D. Jarczyński – J. Pokorski  0:2 (1:6, 0:6)

O trzecie miejsce zagrali Michałkiewicz z D. Jarczyńskim, który wygrał tenisista z Torunia.

W meczu finałowym zagrali J. Pokorski z Szmalcem. Po zaciętym meczu wygrał Szmalc 2:0 (7:5, 6:2).

Po zakończeniu meczu finałowego nagrody wręczyli: Tadeusz Sobol starosta nakielski oraz Jacek Janikowski prezes NTT „Sokół” w Nakle nad Notecią. Nad sprawnym przebiegiem organizacyjnym turnieju czuwał Stanisław Kwasigroch. Do rozegrania zostały jeszcze dwa turnieje cyklu w lipcu i sierpniu.

Organizatorem Turniej Tenisa Ziemnego Grand Prix o Puchar Starosty Nakielskiego jest Nakielskie Towarzystwo Tenisowe Sokół i Powiat Nakielski.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).