Zapraszamy mieszkańców na VI edycję imprezy plenerowej pn. Biesiada na Ranczo

Już na początku września Partnerstwo dla Krajny i Pałuk oraz członkowie sieci Ekomuzeum Doliny Noteci zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu nakielskiego oraz gości do wspólnej zabawy podczas VI edycji imprezy plenerowej pn. Biesiada na Ranczo.

Wśród atrakcji jakie czekać będą na najmłodszych uczestników biesiady znajdą się liczne gry i zabawy, konkursy z nagrodami, a także dmuchany plac zabaw. Zarówno dzieci jak i dorośli wykazać się będą mogli w rywalizacjach sportowych oraz warsztatach rękodzielniczych. Podczas imprezy goście będą mogli poznać m.in. szopa pracza, skunksa, kózki, owieczki oraz inne zwierzęta zamieszkujące Ranczo.

Rozstawiona zostanie także zagroda z alpakami. W przerwie między zabawami i zwiedzaniem mini zoo, czas odpoczynku umilą łakocie, dania z grilla oraz lokalne produkty, które dostępne będą na stoiskach. Animatorzy pozwolą przeistoczyć się dzieciom w różne filmowe postacie dzięki malowaniu twarzy, a także przenieść się w bajkowy świat dzięki możliwości stworzenia ogromnych baniek mydlanych.

Impreza odbędzie się 7 września br. na „Ranczo u Amadeusza” (Bielawy 24, 89-100 Nakło nad Notecią), w godzinach 15:00-19:00.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Impreza organizowana jest w ramach wspólnej inicjatywy Ekomuzeum Doliny Noteci, a celem wydarzenia jest integrowanie środowisk zainteresowanych rozwijaniem i upowszechnianiem zasobów lokalnego dziedzictwa.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” w Nakle nad Notecią