Złoty medal w tenisie stołowym dla LUKS Kołaczkowo

320

Dzisiaj, 2 maja 2021 roku w Laskowicach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa młodziczek i młodzików w tenisie stołowym. Zawody zakończyły się wielkim sukcesem drużyny LUKS Kołaczkowo.

Zawodniczki Maja Łęgowska i Natalia Małecka pod okiem trenera Macieja Lisowskiego wracają z Laskowic ze złotym medalem i awansem na Drużynowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Dębicy. To był bardzo dobry występ naszych zawodniczek, które na drodze do zwycięstwa w zawodach pokonały drużyny LUKS II Chełmno 3:0, Krajny Sępólno 3:0 i LUKS I Chełmno 3:1. Cel postawiony przed turniejem został zrealizowany.

Ciężka praca w ciągu ostatnich 6 tygodni przyniosła wymierne efekty, a końcowy sukces nie był ani przez chwilę zagrożony. Choć radość z wywalczonego złota była olbrzymia to nie ma czasu na świętowanie. Już jutro nasze „złotka” powalczą o kolejne sukcesy, podczas Mistrzostw Województwa w grze pojedynczej i grze deblowej, oraz o kolejne nominacje na Mistrzostwa Polski. Liczymy na kolejne medale i trzymamy kciuki.

(LUKS Kołaczkowo)