Zostań w domu z Magdą Gessler!

Od najbliższego czwartku widzowie TVN będą mieli okazję przypomnieć sobie najlepsze odcinki „Kuchennych rewolucji”! Pokażemy wizyty restauratorki w Toruniu, Trzebini, czy Wielączy! Co zaskoczy Magdę Gessler, która dotarła już w każdy zakamarek Polski, ratując gastronomiczne biznesy?
Celne riposty i cięty język uwielbianej przez widzów Magdy Gessler sprawiają, że polska gastronomia nie jest już taka sama, jak dziesięć lat temu. „Czy wy jesteście normalni?”,  „Dlaczego trujecie ludzi?”,  „Czy to było mrożone?”  – te pytania każdy fan programu zna już na pamięć. Pozytywna energia, dystans do siebie i świata, a przede wszystkim doświadczenie i wiedza gastronomiczna prowadzącej powodują, że „Kuchenne rewolucje” opanowały całą Polskę!
W kwietniowe czwartkowe wieczory zobaczymy odcinki 18. i 19. serii z Trzebini („Porto di mare”), Kwidzynia („Szafran”), Torunia („Masala Twist”), Wielączy („Karczma Ordynat”) oraz Słupi („Hacjenda”).
W Trzebini, przed dwoma laty Roman otworzył naleśnikarnię. Pomimo początkowego zachwytu, z czasem w lokalu przestali pojawiać się klienci. Wtedy właściciel poprosił o konsultację 21-letniego kucharza, który był przekonany, że zmiana na restaurację rybną okaże się sukcesem. W menu miały widnieć głównie ryby oceaniczne. By nowemu pomysłowi nadać szyku, nazwę lokalu zmieniono na „Porto di mare”.  Mieszkańcy do restauracji rybnej zrazili się jeszcze szybciej niż do naleśników. Roman szybko wprowadził więc do menu kuchnię polską. I tak pod błękitnym szyldem „Porto di mare” obiecującym morskie specjały, można zamówić jedynie schabowego, barszcz, czy żur. Restauracja przynosi same straty, a Roman ledwo wiążę koniec z końcem. Pieniędzy wciąż brakuje, a wartość zaległych pensji wzrasta, tak samo, jak wszystkich innych płatności. Zespół „Porto di mare” zgodnie twierdzi, że coraz gorszy stan ich szefa jest największą przeszkodą w skutecznym prowadzeniu lokalu. Jak jest naprawdę? To będzie musiała rozstrzygnąć wezwana na pomoc Magda Gessler!
Emisja „Kuchennych rewolucji” w każdy czwartek o godz. 21:30 w TVN!
Adrian Jabłoński – MasterChef Junior, Kuchenne rewolucje, Ukryta prawda, Organizacja sesji zdjęciowych gwiazd, serwis x-news