Nakło nad Notecią: VII Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży już 25 marca!

Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza powraca. Już 25 marca 2023 roku w jego VII. edycji planuje wziąć udział aż 60 młodych pianistów!

Do Nakła nad Notecią przyjadą reprezentanci m.in. z Warszawy, Szczecina, Zielonej Góry, Zduńskiej Woli, Sochaczewa, Grajewa, Solca Kujawskiego, Torunia, Kętrzyna, Gniezna, Tarnowa Podgórnego, Poznania, Konina, Sopotu, Gdańska, Słupcy, Górska i Bydgoszczy. Nie zabraknie też uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia z Nakła nad Notecią.

Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godz. 8:30 i z przerwami potrwają do godz. 17:15. Przebieg konkursu będzie można śledzić dzięki transmisji na żywo (link zostanie opublikowany w późniejszym terminie). Widzów, słuchaczy i media już teraz zapraszamy na koncert finałowy, który planowany jest na godz. 18:30, kiedy to poznamy werdykt Jury w składzie: Joanna Marcinkowska (przewodnicząca), Michał Szymanowski oraz Adam Zok. W trakcie wieczoru usłyszymy występy laureatów konkursu. UWAGA: Ilość miejsc na sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury jest ograniczona.

Wszystkich uczestników prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek mailowych, na które została wysłana informacja konkursowa (w tym godzina próby akustycznej oraz planowana godzina występu konkursowego).

Wszystkich uczestników prosimy o regularne sprawdzanie swoich skrzynek mailowych, gdzie wysyłane są istotne informacje konkursowe (m.in. godzina próby akustycznej oraz planowana godzina występu konkursowego). Warto także śledzić posty na: www.facebook.com/KonkursPianistycznyNaklo. W przypadku pytań prosimy o kontakt +48 885 886 866 lub za pośrednictwem maila: konkurspianistycznynaklo@wp.pl

Organizatorem VII Konkursu dla Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza jest Szkoła Muzyczna I stopnia w Nakle nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury w Nakle nad Notecią oraz Gmina Nakło nad Notecią. Partnerami wydarzenia są: Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Powiat Nakielski oraz YAMAHA. Patronem medialnym jest Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.PL.