REKLAMA
Aktualności
2018-02-22
NLS. Zespoły Żeglugi i NTS Kadeci ...
2018-02-22
Nakło nad Notecią. Zapraszamy ...
2018-02-22
Bezpieczeństwo tkwi w detalach, ...
2018-02-21
Mrocza. „Cezary Pazura The ...
2018-02-21
Siatkarze z Trójki pojadą na Mistrzostwa ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Anna Przybylska laureatką konkursu edukacyjnego. Wczoraj odebrała nagrodę

We wtorek (12 września) w toruńskim Planetarium marszałek Piotr Całbecki wręczył nagrody zwycięzcom konkursów edukacyjnych, które odbyły się w roku szkolnym 2016/2017. W gali uczestniczyli laureaci konkursów: „Opisz! Nagraj! Wygraj! Tablice Interaktywne w nowoczesnej szkole”, Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego oraz Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych.

II Wojewódzki Konkurs „Opisz! Nagraj! Wygraj! Tablice Interaktywne w nowoczesnej szkole” skierowany był do nauczycieli z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy we współpracy z uczniami z dwóch grup wiekowych: 6-12 lat oraz 12-16 lat przygotowali prace w kategoriach: projekt słowny (reportaż prasowy) oraz projekt wizualny/projekt dźwiękowy (słuchowisko, fotoreportaż, film). Projekty konkursowe dotyczyły wiedzy i doświadczeń związanych z wykorzystywaniem tablic interaktywnych w szkołach. Najlepsze projekty nagrodzono finansowo. Miło jest nam Państwa poinformować, że Anna Przybylska ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy zajęła I miejsce w konkursie na projekt wizualny/projekt dźwiękowy, słuchowisko - grupa 6-12.

Dodatkowo zostały przyznane nagrody rzeczowe dla następujących szkół: Gimnazjum nr 2 w Brodnicy i Szkoły Podstawowej w Mroczy.

opracował: Tadeusz Sobol

zdjęcia: Szymon Zdziebło

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego.